Socialinė globa pagyvenusiems ir neįgaliems asmenims.
Darbininkų g. 16, Lygialaukio k., Paberžės sen.
Vilniaus r. sav., LT - 14272

(85) 25 23219
[email protected]

Pirm. - Ketvirt. 8.00-16.45 Penkt. 8.00-15.30
Priimami skambučiai

Akredituota savanorystė

Apie organizaciją

Paberžės socialinės globos namai – savivaldybės biudžetinė įstaiga.  Paberžės socialinės globos namai yra įstaiga, kurios paskirtis užtikrinti ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globą pagyvenusiems ir neįgaliems asmenims, kurie dėl amžiaus ar neįgalumo negali patys savimi pasirūpinti. Mūsų Vizija – garantuoti pagyvenusio žmogaus ir žmogaus su negalia gyvenimo pilnatvę. Rūpinimasis žmogumi, jo pasirinkimo galimybių didinimas ir efektyvi socialinė pagalba.

Savanoriškos veiklos sritis
Socialinė, Sveikatos

Organizacijos veiklų tikslinė grupė
Įstaigos tikslinės grupės: senyvo amžiaus ir suaugę asmenys su negalia.

Savanoriai dirbs su senyvo amžiaus ir suaugusiems asmenims su negalia. Šiuo metu metu globos namuose gyvena 40 asmenų, kuriems teikiama ilgalaikė ir trumpalaikė socialinė globa institucijoje.

Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
Savanoriškos veiklos:
bendravimas su įstaigos gyventojais;
pagalba užimtumo veiklose – užsiėmimuose;
užimtumo organizavimas – sportiniai užsiėmimai, stalo ir lauko žaidimai;
rankdarbių mokymas ir kt.;
pagalba darbuotojams palydint gyventojus į ekskursijas, gydymo įstaigas ir pan.;
pagalba organizuojant renginius;

Savanoriai turės galimybę su socialinių paslaugų gavėjais dirbti individualiai ar grupelėmis, pasirinktinai nuo dominančios veiklos. Siekiant kokybiškos savanorystės, tikimąsi, kad savanoris galės skirti mažiausiai 2 val. per savaitę suplanuotoms veikoms įgyvendinti. Įstaigoje kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 17 val. dirba įvairūs specialistai, kurie turi galimybę organizuoti savanorystės veiklas, padėti jas įgyvendinti, patarti iškilusiais klausimais. Savanorystės grafikas lankstus, savanorystės laikas ir trukmė aptariami su savanoriu prieš pasirašant savanoriškų darbų atlikimo sutartį.

Kokio savanorio organizacija ieško?
Svarbiausia savanorio savybė – noras įgyti žinių ir įvairių kompetencijų dirbant su socialiai jautriomis ir pažeidžiamomis grupėmis. Veiklumas, nuoširdumas, pareigingumas, kantrumas, lankstumas, gebėjimas būti arti neįgalaus ir pagyvenusio asmens leis lengvai tapti mūsų bendruomenės dalimi, atrasti save, pasijusti reikalingu visuomenės nariu.

Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
2

Akreditacija suteikta
2022-06-20 – 2025-06-20

Adresas:

Darbininkų g. 16, Lygialaukio k., Vilniaus r. LT-14272

tel. 852-523-217